;

İçimdeki Çocuk

Öncelikle her birimiz bütün ego kodlarımızı 0-15 yaş arasında oluşturuyoruz. Ve sonrasında ki bütüüün hayatımızı da kendimize koyduğumuz bu kodlar çerçevesinde yaratıyoruz.

Ayrıca Bunun için öyle travmatik bir çocukluk falan da geçirmiş olmamız gerekmiyor. Bazen öyle ki en mutlu anımızda,  en neşeli anlarımızdan birinde hayatımızı yöneten peek çok kod koymuş olabiliriz. Hatta o olayın kahramanı olmasak bile. Yani yanımızdaki arkadaşımız annesi ile konuşurken onların konuşmasını dinleyen minnak halimiz kendisine hoop diye bir kod satın almış olabilir.

Peki bu kodlar neler derseniz,

Ben değersizim, başarısızım, sevilmeye layık değilim, beceriksizim, para kötüdür, kazanmak için çook çalışmalıyım, yetersizim gibi peeeek çok şekilde olabilir. Tabii ki bu kodların tam tersini de aynı yaş aralığında ediniyoruz..

İçindeki çocuk seansı ile de o küçüklük halimize giderek o kodu koyduğumuz anıya ulaşıyoruz. Ve yaptığımız seans ile o küçük halimizle koyduğumuz ve gerçek olduğuna inanmayı seçtiğimiz o hissi, o düşünceyi, o kodu dönüştürüyoruz.

Ve sonuç ,

 “Bakış Değişince Akış Değişir “

* İçindeki Çocuk Seansını Tek bir Seans Olarak Alabilirsiniz.


* Seans süresi 45 dk dır.

* Seanslarımızın hepsi online yapılmaktadır.

 Seans Ücreti   ̶60̶ ̶£̶  ( 60 pound ) yerine 2023 Yılına Özel % 10 indirim hediyesiyle sadece 54£ ( 54 pound ) …

** Seans randevularını ödeme sırasına göre oluşturduğumuz liste üzerinden haftalık olarak ilerleyerek planlamaktayız... Ödeme sonrası ortalama bekleme süreniz dönemsel olarak yoğunluğa bağlı olarak değişlenlik gösterebilir... Anlayışınız için teşekkür ederiz...