Ben Kimim?

İnci Güneş Bakar Kimdir?

21 Mayıs 1984 yılında Almanya da doğdum... Çocukluğum, gençliğim ve eğitim hayatımı Güzel İzmirimde geçirdim ... Şu anda ise Londra da yaşamaktayım. Mustafa Burçin Bakar, aşık olduğum adam , kocam olur... 2006 yılında başlayan aşkımız 2011 yılından beri evli bir şekilde devam etmekte :) Çok şükür her geçen gün daha da muhteşem olan hayatımıza 2014 yılında oğlumuz RÜZGARIMIZ katıldı... Bende sadece bilgi olarak var olan koşulsuz sevgiyi anladığım , deneyimlediğim büyük aşk... RÜZGAR 🙏... Ege Üniversitesi Beden Eğitimi öğretmenliğinden mezun olduktan sonra Psikoloji , YARATIM , Çekim Yasası vb konulara olan merakımdan dolayı 2007 yılında sporda psiko-sosyal alanlar üzerine yükseklisans ve sonrasında yine Spor Psikolojisi ve Sosyolojisi Alanında doktora yaptım ... Bu dönemde pilates üzerine uzmanlaştım.... Kendi alanımda tüm eğitimleri tamamlayarak master trainer oldum... Yani pilates eğitmenlik eğitimleri açıp pilates eğitmenlerini yetiştirdim... İlk Şirketimi Henüz 26 yaşımdayken INN-GYM SPORTS Olarak İzmir de açtım ve sonrasında ise şubelerini açarak bu yolculuğumu da keyifle ve bereketle büyüttüm.

 

Spor psikolojisi üzerine yaptığım yükseklisans ve doktora beni kuramsal ve teorik anlamda çok beslese de aslında aradığım soruların cevapları değillerdi... 2009 yılında şuan ki sevgili hocam olan Aykut Oğut'un "Evrenden Torpilim Var" kitabı ile buluşup , işte aradığım cevaplar dedim ve belki de şuanki yolculuğumun ilk adımlarını attım... Pek çok kitap , bülten , bilgi , eğitim derken 2012 yılında "Haydi bakalım şimdi bilgileri deneyimleme zamanı , madem bizler kendi Hayatlarımızın yaratıcısıyız, o zaman ben Beyaz bir Jeep İstiyorum" dememle Yaşam Koçluğu Mesleğimin belki de ilk gerçek adımlarını attım...Beyaz Jeep Hikayesi için tıklayınız...

 

Artık bilgilerimi deneyimlemiş , yaratmanın tadına varmış ben ,aldığım pek çok eğitim ve bilgileri harmanlayıp kendi enerjimi ve yolculuğumu da içine katarak  2013 yılından itibaren Birebir Yaşam Koçluğu Seansları vermeye başladım.

Ve 2016 yılında Canım Hocalarım Sevgili Aykut Oğut ve Esra Banguoğlu Oğut un ilk açtıkları "Yaşam Koçluğu Sertifika Programına" katıldım... Toplamda 15 ay süren , soooon derece yoğun olan  bu muhteşem program ile seansların yanına pek çok alanda ( yaratım- bolluk bereket-ilişikiler-para vb vb ) açtığım workshoplarda eklendi. Ve aynı dönemlerde yolculuğum büyük bir çekimle hipnoterapi ve geçmiş yaşamlar konularına evrildi. Okuduğum Ruhların Yolculuğu Kitabı ile Kendimi bir anda İtalya da Hipnoterapi ve Geçmiş Yaşamlar Regresyon Eğitiminde buldum. Ve bu muazzam eğitimler sonrası birebir Seanslarıma Hipnoterapi ve Geçmiş Yaşam Regresyon Seansları da eklendi. Bu eğitimimin devamı olan Yaşamlar arası Yaşam Regresyonu Eğitimlerim ile bu yolculuğumun çok daha başka boyutlara geçmiş olmasından dolayı da büyük bir heyecan duymaktayım.

YARATIM ÇOK KEYİFLİ BİR OYUN…..

Keyfini Çıkarın...
Çokça Şükür...
Bolca Şükür...