Sizden Gelenler

Herkese merhabalar:) Bundan birkaç ay önce Micheal Newton’nun kitaplarını okumuş, ve İnci Hanım’ın ile tanışmıştım. Çözmem gereken büyük bir problemim, altından kalkamadığım belli bir sıkıntım olmadığı halde, Yaşamlar arası Yaşam seansları beni fazlasıyla çekmişti. Hepinizin tahmin edebileceği gibi, ilk motivasyonum, “Gerçekten böyle şeyler görebiliyor muyum, ruh ailem kim, ruh eşim kim, onu tanıyor muyum, ne gör..

Devamı...

Elif

Merhaba Sevgili Inci ,

Hem tecrübemi paylaşmak istedim hem de sana teşekkür etmek istedim.Kendi yolculuğumda seninle yolumuzun kesişmesine çok şükrediyorum ????‍♀️❣Çünkü güven sorunu yaşayan bi insan olarak????(eskiden diyeyim)bu kadar güven vermen ve teslim şekilde her ..

Devamı...

Başak A.

Bugun hayatimin diyebilirim ki en guzel ve ozel deneyimini yaşadim. Seansta bedenlenmeden onceki rushal yasamima gittim ne oldugumu gordum, hissetim ve gercekten oldugumuzdan cok daha fazlasi oldugumuzu sozde degil özde biliyorum artik. Bu yasamimdan gecmise giderken çocukluguma, anne karnina ve anne karnindan çıkış yaptigim anda acaip bir direncle karsilastim. Kendi sectigim bedene anlamadigim bir direnç vardi. Bu direncin s3bebini ancak ruhsal halimi görü..

Devamı...

Y.

Hocam merhabaa.???? Bir süredir size bu teşekkür mesajını atmak istiyordum. Birebir çalıştığım, workshopuna katıldığım ilk yaşam koçu siz oldunuz. Bunun için de çok mutluyum. Bir senede hayatım değişti. 2019 bana çooook harikaa deneyimler yaşattı. ????

Yaratım ws'u, ardında..

Devamı...

Gülnar

İnci ile ilk tanıştığım zaman 1 sene boyunca sadece 1 tane iş yapmıştım ve bu konuda ne yapacağını bilemez bir durumdaydım… Birçok kişisel gelişim kitabı okumuş biri olarak bilgi konusunda çok ilerdeydim evet, ama bir tıkanıklık vardı. Kendime uygularken sıkılıp bırakıyordum… Bir şeyler tam istediğim gibi değildi... İşte tam o sırada İnci karşıma çıktı şükürler olsun… veee ben ilk defa birinden seans almak istedim. Onunla sadece 1-2 ay gibi ..

Devamı...

Özlem Cengiz / Bireysel Seans Danışanı

Dün anladım ki, şükür etmeyi bilmediğim için mutsuzum. Bu dinsel bir oluşum değilmiş. Dediğin gibi eve eşe çocuğumuza şükür ederken hissederek o mesajı evrene göndermekmiş. 1.5 saatte hem senin enerjinle yükseldim hem de çok eksiklerim olduğunu anladım. Evim çok büyük olduğumu için yakınıyorumdum. Dün akşam düşündüm ve mutfağında balkon olduğu için, evim aydınlık güneş aldığı i&cced..

Devamı...

Güneş Yıldızbaş / Şükür Workshopu Katılımcısı

Adına "Hayat"denen bu oyundan bir çocuk gibi keyif alarak yaşamayı öğrenmemde doğrudan rol alan, sıcak ilgisi ile ve samimi fakat bir o kadar da güçlü durusuyla beni zorlayan, güçlendiren, cesaretlendiren, potansiyelime ulaşmamı sağlayan, evrende "BEN" den daha değerli hiç bir şey olmadığını, enerjimi kullanarak her yaratımı kolayca gerçekleştirebileceğimi anlamamda yoluma sevgiyle ışık tutan İnci'cigime , bu yolda..

Devamı...

D.Y. - Sanatçı - Bireysel Seans Danışanı

Herkese merhaba,

Ruhumun artık, “tamam, hadi artık zamanı” dediği an geçmiş yaşam regresyonu için ulaştım İnci Hoca’ya. Bu yazıyı seansın hemen arkasından yazıyorum, çünkü tüm detaylar hala gözümün önündeyken kaleme almak istedim. Ve son söyleyeceğimi en başta söylemem gerekirse, ŞAHANE bir deneyimdi.

İlk önce çocukluğumda birkaç anıda dolaştıktan sonra anne karnına gitt..

Devamı...

Elif Müge Balıkçı / Geçmiş Yaşam Regresyon