Neler Var Neler

Herkese merhabaaa

Bu heyecanlı haberi sizinle paylaşıyor olmaktan dolayı çoook büyük bir mutluluk duyuyorum. Uzun süredir birlikte yürüdüğümüz yolumuza artık ˂ İNCİ GÜNEŞ BAKAR AKADEMİ ˃ olarak devam ediyoruz… Birebir seanslarımız ve workshoplarımız devam ederken bir yandan da artık eğitim programlarımızla da bir arada olacağız… İlk açılacak olan eğitim programımız ise uzun süredir heyecanla beklenen ve daha sonra açılacak olan bazı eğitimler için de temel sayılacak olan Yaşam Koçluğu Sertifika Programı…

Workshop

YARATIM Workshopu , Şükür Workshopu , İş Workshopu , Bolluk - Bereket Workshopu , İlişkiler Workshopu gibi pek çok alanda Workshoplarımızdan Haberdar Olmak İçin Takipte Kalınız :)

Workshopa katılmanın avantajları nelerdir?

Kendi üzerinizde birebir seanslarla çalışmak için bir süreç ve bir bütçe ayırmak sizin için şuanda uygun değilse Workshoplar tam size göre olabilir.

 Bir başkasının orada sorduğu soruya verilen cevaptan herkes faydalanıyor. Sizin sormaya çekindiğiniz ya da sormak aklınıza gelmeyen bir konuyu bir başkası sorabiliyor ve siz de kendi cevabınızı almış oluyorsunuz.

Workshop içinde de birebir koçluklar yapılıyor. Bir başkasına yapılan koçluğu izlerken sizin egonuz devrede olmadığı için çok güzel öğrenebiliyorsunuz.

Gruptaki herkesin değişim ve dönüşümüne şahit olduğunuz için bu çok büyük bir motivasyon kaynağı oluyor.

Workshop sürecinde katılımcılara özel kurduğum gruplarla aslında her gün kendi üzerinizde çalışmış oluyorsunuz.

Bol bol ödevler ve paylaşımlarla geçiyor.

Workshop içinde belirlenen güç grubunuz ile aynı dili konuştuğunuz kişiler ile birbirinize enerjisel destek verebiliyorsunuz.

Kaçırdığınız ya da katılamadığınız haftaları tekrar seyredebiliyorsunuz.

 • Workshoplar İnternet ortamında Online ve Canlı Olarak Gerçekleşmektedir
 • Workshop Öncesi Katılımcılarımıza Detaylı Bir Mail Gönderilmektedir
 • Sonrasında Sadece Size Gönderdiğimiz Link e Tıklamanız Yeterli Oluyor
 • Odada Karşılıklı Oturur Gibi Canlı Yayın Odamızda Buluşmuş Oluyoruz
 • Güvenli ödeme sistemi üzerinden hem banka kartı hem de Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.
 • Bu site içerisinde alacağınız tüm hizmetlerde Kredi Kartı ile ödeme imkanı vardır .

Yaklaşan Workshoplar ile ilgili Bilgi Almak ve Dilerseniz Kayıt Olabilmek için Sitemizin Dükkan/Workshop Bölümünü Ziyaret Edebilirsiniz.

Birebir Seanslar

Birebir seanslarda çalışmak istediğiniz konu her ne ise (bolluk- bereket, iş , para, ilişkiler, kendi gücünde durma, kendini sevme, değer vb) o konu üzerinde çalışıyoruz.

Ancak işleyişin her hangi bir şablonu yok. Çünkü seans esnasında siz başka bir şey çalışmak için başvursanız da öyle bir ego kodunuzu, ya da kendinizi tamamen sınırladığınız bir inanç sistemini keşfediyorsunuz ki seans tamamen bambaşka bir yere gidebiliyor. Zaten o çözüldüğünde çalışmak istediğiniz konu bile direk kendiliğinden dönüşmüş olabiliyor.

 Tam da bu yüzden kendi üzerinizde çalışmak çok keyifli ve çok dönüştürücü bir yolculuk…

 • Birebir Seanslar Her İki Tarafa da Uygun Olacak Gün ve Saate Göre Belirlenmektedir. 
 • Her Hafta Düzenli Olarak ve Haftada bir Gün Gerçekleşmektedir .
 • İnternet Üzerinden sizin için ücretsiz olan bir program  ya da skype ile gerçekleşmektedir. 
 • Her Bir Seans Süresi 45 dk dır
 • Güvenli ödeme sistemi üzerinden hem banka kartı hem de Kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır.
 • Bu site içerisinde alacağınız tüm hizmetlerde Kredi Kartı ile ödeme imkanı vardır

 Not: Verimlilik açısından 4 seanslık paket önerilmekte birlikte , talep doğrultusunda paket harici seans istekleriniz İnci Güneş Bakar Tarafından değerlendirilmektedir ....

***Seans Randevusu Olabilmek için Sitemizin Dükkan/Birebir Seanslar Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Geçmiş yaşam regresyon seansı

Geçmiş yaşam regresyon seansında, çocukluk anıları ile başlayarak , anne rahmi ve sonrasında geçmiş yaşam ya da yaşamlarımıza doğru uzanan derin bir yolculuğa çıkıyoruz.

Bizler içinde bulunduğumuz bedenden çoook daha fazlasıyız. Ruhumuz bu bedenin yaşadığı ömürden çok daha uzun bir süredir yolculuğuna devam ediyor. Ve hem bedenimizin hem de ruhumuzun tahmin ettiğimizden çok daha yüksek bir hafızası var. Bilinçaltına indiğimiz derin hipnoz seansları ile bilinçli zihnimiz ile ulaşamadığımız , hatırlamadığımız derindeki anılarımıza ulaşabiliyoruz.

 

* Seans içinde,  anne rahminde ya da geçmiş yaşamlarımızda aldığımız ve şuanki yaşamımıza  getirdiğimiz istenmeyen duyguları, bize hizmet etmeyen kayıtlı hisleri, bizi nasıl olduğunu bile bilmeden tetikleyen, farkında bile olmadan durduran kararlarımızı buluyoruz ve dönüştürüyoruz.

 

Seans içinde

* Yaşam Amacım nedir?

* Ben Bu Dünyaya Neyi Deneyimlemeye Geldim?

* Neden Bu Aileyi Seçtim ?

* Bu Bedeni Niye Seçtim ?

( bu soruların cevapları bazen LBL seansı içinde gelebilir ya da orada daha da netleşebilir . Yani ruhsal evimizdeki boyutta . Ancak Geçmiş Yaşam Regresyon Seansı içinde de bu soruların cevaplarını alabilmemiz mümkün olabiliyor ) 

 

* Bu Yaşamımda Sürekli Karşıma Çıkan ………… (değersizlik, ilişkiler, herşeyin yarım kalması, bereketsizlik, yetersiz hissetme, fobiler, korkular vb  ) Durumlarının Geçmiş Yaşamlarımla Nasıl Bir İlgisi Var ?

* Gibi  Pek çok sorunun cevabını alabiliyoruz.

* Seansın içinde çok özel anlar olan  sonsuz Gücümüzü, Özümüzü , Ruhumuzu Deneyimleyip oradan bize , bu yaşamımıza hizmet edebilecek Çoook Önemli Bilgiler alabiliyoruz. 

 

* Seans Süresi ortalama 2 saattir.

 

* Seanslarımızın hepsi online yapılmaktadır.

 

* ** Seans öncesinde örneğin hipnoz sırasında uyumadığınız  gibi tüm detayları, tüm gerekli bilgileri, hipnoz ve regresyon hakkındaki tüm yanlış bilinenleri konuşuyoruz. 

 

* HATIRLA…. 

 

 

* SANDIĞINDAN ÇOOOK DAHA FAZLASISIN…

 

***Seans Randevusu Olabilmek için Sitemizin Dükkan/Geçmiş Yaşam Regresyon Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.

Yaşamlar Arası Yaşam Seansı ( LBL)

Bizler bedenlenen Ruhlarız ve peeek çok kez farklı bedenlerde, farklı cinsiyetlerde ,farklı ülkelerde, farklı zamanlarda dünyaya gelip pek çok yaşam yaşadık .. 

 

 LBL seansı , danışanların ölüm sonrası hayatlarına dair ruhsal anılarına erişebilmeleri için özel olarak geliştirilmiş klinik hipnoz tekniklerinden oluşmaktadır . Kişinin Son derece bilinçli bir trans durumuna geçip , ölümsüz varlığını hatırlayarak < Ben kimim ? , Neden Buradayım ? , Ben Nereden Geliyorum? > gibi ezelden beri süregelmiş sorularının cevaplarını seans içinde kendi kendilerine bulabilmesini sağlar . 

 

LBL Seansında , çocukluk anıları ile başlayarak , anne rahmi ve sonrasında ise bu yaşamımızdan hemen önceki geçmiş yaşamımıza gidiyoruz . Ve bundan önceki yaşamımızın ölüm anı ile Ruhsal dünyamıza geçiyoruz . Ve o yaşamın bitişi ile bu yaşantımıza doğumumuz arasında ruhsal evimizde neler olduğuna , neler yaptığımıza dair derin bir yolculuğa çıkıyoruz.

 

* Yaşamlarımızı yaşadıktan sonra ne oluyor? 

* Ölünce nereye gidiyoruz ?

* Ölüm bir son mu ya da korkulacak bir şey mi ?

* Bizi kim karşılıyor ,orada kimler ve neler var ?

* Ruhsal evimizde ne yapıyoruz ?

* Niye tekrar geriye geliyoruz ? 

* Tekrar dünyaya ,yeni bir yaşama gelirken neleri seçiyoruz ? 

* Bu yaşamımızdaki seçimlerimiz ... ( Aile seçimi , Beden seçimi , yaşam seçim anlarımız ) 

* Ruhumun rengi , ismi , gelişimi , amacı nedir ?

* Bu gelişimdeki Yaşam AMACIM nedir ? 

* Bu yaşamımda Nasıl gidiyorum ? Şu an içinde bulunduğum sıkıntı ya da sınırlılıklar varsa bunlarla ilgili cevapların alınması ( seans ilk bölümünde sorularınızı konuşuyoruz ) 

* Rehberim kim , ismi nedir , onunla nasıl bir bağımız var , bana bu yaşamım İçin neler gösterecek , ne Mesajlar verecek ? 

* Ruh ailemde kimler var , birlikte bu yaşamımda bedenlendik mi  ? Birbirimize nasıl destek oluyoruz ? 

* Ruh eşim kim ? Bu yaşamda birlikte miyiz ya da birbirimizi bulacak mıyız ? Evet ya da hayırsa neden ? 

 

Ve bunlar seansın sadece bir kısmı  Çünkü kocaman ortalama 3 - 3.30 saatlik bir seanstan söz ediyoruz  ... 

Emin olabilirsiniz ki hatırlayıp , görüp , hissettiklerinizden sonra HİÇ BİR ŞEY SİZİN İÇİN ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK  ...

Ruhumdan Ruhunuza Kocamaaaan Sevgiler ..

 

* Seanslarımızın hepsi online yapılmaktadır.

 

*** Seans öncesinde örneğin hipnoz sırasında uyumadığınız  gibi tüm detayları, tüm gerekli bilgileri, hipnoz ve regresyon hakkındaki tüm yanlış bilinenleri konuşuyoruz.   

***Seans Randevusu Olabilmek için Sitemizin Dükkan/Yaşamlar Arası Yaşam ( LBL) Sayfasını Ziyaret Edebilirsiniz.