İleri Seviye Spiritüel Workshop

İleri Seviye Spiritüel Workshop

İleri Seviye Workshop


🧚‍♀️ Yeni bir Çağa girerken , Tüm Dünyada Yeni bir Düzen oluşurken , YEPYENİ bir BEN Yaratmak İsteyenlere özel ileri seviye bir Workshop...

🧚‍♀️ Geçmişinle , Şimdinle ve Geleceğinle YENİ bir Yolculuğa çıkmaya hazır mısın ... Bu Workshop özel ve İleri Seviye bir Workshop 👌... Kendini Gerçekleştirme Yolculuğunda zaman zaman Geçmişe gideceğiz , zaman zaman Geleceğe , yapacağımız tüm çalışmalar ŞİMDİKİ SENİ Değiştirmeye hizmet ederken , bazen gördüklerini konuşacağız , bazen henüz görmediklerini , kendine doğru derin İçsel keşiflerin olacak ve bilinçaltı çalışmaları ile bolca dönüşümlerin ... Hatırlamaya hazır ol 🙏 Ruhunu , Gerçek SENİ , Tüm Potansiyelini ...

🧚‍♀️ Bu Workshop da yeni girdiğimiz Kova çağına uyumlanma üzerine çalışacağız .... Çünkü buna uyumlanan bir enerjide olanlar bu dönemde her anlamda büyük bir sıçrama yaşayacak 🙏 .... Yeni çağ da korkular , kaygılar ve sınırlılıklar yok ve biz de kendi korku , kaygı ve sınırlılıklarımızı keşfedip onlarla vedalaşacağız .

Bu yüzden bu süreçte kendi potansiyelimizi daha da hatırlayıp daha da parlatacağız ...
Ve bunları bolca spiritüel bilgiler ve çalışmalar ile destekleyeceğiz ...
İçimizdeki çocukla da , içimizdeki Bilge ile de iletişim halinde olacağız 🥰 ...

 

✨ Bu Workshop İleri seviye bir Workshop olarak hazırlanmış olup , kayıtlar sadece daha önce YARATIM Workshopumuza katılanlara açıktır .

( Başka bir Yaşam koçu arkadaşımın uzun süreli bir Workshopuna katıldıysanız bir mail ile iletişime geçip katlım durumunuzu sorabilirsiniz . )