Geçmiş Yaşam Regresyon

Geçmiş Yaşam Regresyon

Geçmiş yaşam regresyon seansında, çocukluk anıları ile başlayarak , anne rahmi ve sonrasında geçmiş yaşam ya da yaşamlarımıza doğru uzanan derin bir yolculuğa çıkıyoruz.

Bizler içinde bulunduğumuz bedenden çoook daha fazlasıyız. Ruhumuz bu bedenin yaşadığı ömürden çok daha uzun bir süredir yolculuğuna devam ediyor. Ve hem bedenimizin hem de ruhumuzun tahmin ettiğimizden çok daha yüksek bir hafızası var. Bilinçaltına indiğimiz derin hipnoz seansları ile bilinçli zihnimiz ile ulaşamadığımız , hatırlamadığımız derindeki anılarımıza ulaşabiliyoruz.

 

* Seans içinde,  anne rahminde ya da geçmiş yaşamlarımızda aldığımız ve şuanki yaşamımıza  getirdiğimiz istenmeyen duyguları, bize hizmet etmeyen kayıtlı hisleri, bizi nasıl olduğunu bile bilmeden tetikleyen, farkında bile olmadan durduran kararlarımızı buluyoruz ve dönüştürüyoruz.

 

Seans içinde

* Yaşam Amacım nedir?

* Ben Bu Dünyaya Neyi Deneyimlemeye Geldim?

* Neden Bu Aileyi Seçtim ?

* Bu Bedeni Niye Seçtim ?

( bu soruların cevapları bazen LBL seansı içinde gelebilir ya da orada daha da netleşebilir . Yani ruhsal evimizdeki boyutta . Ancak Geçmiş Yaşam Regresyon Seansı içinde de bu soruların cevaplarını alabilmemiz mümkün olabiliyor ) 

 

* Bu Yaşamımda Sürekli Karşıma Çıkan ………… (değersizlik, ilişkiler, herşeyin yarım kalması, bereketsizlik, yetersiz hissetme, fobiler, korkular vb  ) Durumlarının Geçmiş Yaşamlarımla Nasıl Bir İlgisi Var ?

* Gibi  Pek çok sorunun cevabını alabiliyoruz.

* Seansın içinde çok özel anlar olan  sonsuz Gücümüzü, Özümüzü , Ruhumuzu Deneyimleyip oradan bize , bu yaşamımıza hizmet edebilecek Çoook Önemli Bilgiler alabiliyoruz. 

 

* Seans Süresi ortalama 2 saattir.

 

* Seanslarımızın hepsi online yapılmaktadır.

 

Seans Ücreti 1̶4̶0̶ ̶£̶ yerine % 10 indirim hediyesiyle sadece 126 £ ( 126 pound ) …

 

* ** Seans öncesinde örneğin hipnoz sırasında uyumadığınız  gibi tüm detayları, tüm gerekli bilgileri, hipnoz ve regresyon hakkındaki tüm yanlış bilinenleri konuşuyoruz. 

 

* HATIRLA…. 

 

* SANDIĞINDAN ÇOOOK DAHA FAZLASISIN…

 

** Seans randevularını ödeme sırasına göre oluşturduğumuz liste üzerinden haftalık olarak ilerleyerek planlamaktayız... Ödeme sonrası ortalama bekleme süreniz dönemsel olarak yoğunluğa bağlı olarak değişlenlik gösterebilir... Anlayışınız için teşekkür ederiz...

126 £ - Satın Al