İNCİ GÜNEŞ BAKAR

Sizden Gelenler

Herkese merhaba,

Ruhumun artık, “tamam, hadi artık zamanı” dediği an geçmiş yaşam regresyonu için ulaştım İnci Hoca’ya. Bu yazıyı seansın hemen arkasından yazıyorum, çünkü tüm detaylar hala gözümün önündeyken kaleme almak istedim. Ve son söyleyeceğimi en başta söylemem gerekirse, ŞAHANE bir deneyimdi.

İlk önce çocukluğumda birkaç anıda dolaştıktan sonra anne karnına ..

Devamı...

Elif Müge Balıkçı / Geçmiş Yaşam Regresyon

İnci Hocayla çalışmak gerçekten büyük bir ayrıcalık. Pozitif enerjisiyle zaten direk enerjiniz yükselmeye başlıyor. Sorunlarınızı dinleyip en doğru analizleri yapması ve içinizdeki gücü çıkartması gerçekten harika. Eskiden başkaları ne diyecek diye sürekli endişelenir, başkalarının onayına ihtiyaç duyardım. İnci Hocamla çalışmalarımız sayesinde kendime güvenim yerine geldi ve hocamla çalışmalarımız..

Devamı...

Selin Selayet - Bireysel Seans Danışanı

Adına "Hayat"denen bu oyundan bir çocuk gibi keyif alarak yaşamayı öğrenmemde doğrudan rol alan, sıcak ilgisi ile ve samimi fakat bir o kadar da güçlü durusuyla beni zorlayan, güçlendiren, cesaretlendiren, potansiyelime ulaşmamı sağlayan, evrende "BEN" den daha değerli hiç bir şey olmadığını, enerjimi kullanarak her yaratımı kolayca gerçekleştirebileceğimi anlamamda yoluma sevgiyle ışık tutan İnci'cigime , bu yolda..

Devamı...

D.Y. - Sanatçı - Bireysel Seans Danışanı

Dün anladım ki, şükür etmeyi bilmediğim için mutsuzum. Bu dinsel bir oluşum değilmiş. Dediğin gibi eve eşe çocuğumuza şükür ederken hissederek o mesajı evrene göndermekmiş. 1.5 saatte hem senin enerjinle yükseldim hem de çok eksiklerim olduğunu anladım. Evim çok büyük olduğumu için yakınıyorumdum. Dün akşam düşündüm ve mutfağında balkon olduğu için, evim aydınlık güneş aldığı i&cced..

Devamı...

Güneş Yıldızbaş / Şükür Workshopu Katılımcısı

Merhaba, İnci’m, seni Aykut Oğut sayesinde buldum.. Öncelikle ücretsiz bir çalışmana katıldım. Enerjin ve tatlılığın beni çok etkiledi.. Veee birebir çalışmak için aradım.. Çalışmamız hala devam ediyor. Panik bozukluk ve HAYIR diyebilmek üzerine çalışıyoruz.. Benn çok memnunum.. Kafama bir balyoz inmiş gibi, nete yakın kararlar alabiliyorum.. Şimdi de zayıflama ve spora başlama kararındayım.. Vee bu da yine İnci Güneş ..

Devamı...

Gülen Par / Bireysel Seans Danışanı

İnci ile ilk tanıştığım zaman 1 sene boyunca sadece 1 tane iş yapmıştım ve bu konuda ne yapacağını bilemez bir durumdaydım… Birçok kişisel gelişim kitabı okumuş biri olarak bilgi konusunda çok ilerdeydim evet, ama bir tıkanıklık vardı. Kendime uygularken sıkılıp bırakıyordum… Bir şeyler tam istediğim gibi değildi... İşte tam o sırada İnci karşıma çıktı şükürler olsun… veee ben ilk defa birinden seans almak istedim. Onunla sadece 1-2 ay gibi ..

Devamı...

Özlem Cengiz / Bireysel Seans Danışanı

İyi ki iyi ki sayısız iyi ki yolumuz kesişmiş ve daha çok uzun süre birlikte yürüyeceğiz. Sayısız farkındalık ve yaratım gerçekleştirdim tanıştığımız günden beri hem de ilk yaratımım 12bin liraliktı. Nasıl geldi nasıl oldu eşim halaa hayretle anlatır eşe dosta her şey bir yana kendimi tanıma fırsatı ve birbirinden değerli arkadaşlar verdiğin için cokkk teşekkürler yolunda yolumuzda her daim açık olsun ışık saçan kadın 

..

Devamı...

Elmas Sağlam / Şükür Workshopu Katılımcısı